Залишилися з чоловіком на день у свекрухи, а вранці я побачила її в такому вигляді, що не знала куди подіти себе, щоб не червоніти від с0рому.

Вперше, коли я ледве з с0рому не згоріла перед свекрухою, було тоді, коли ми з чоловіком повернулися з весільної подорожі. Ми вирішили на один день залишитись у моєї свекрухи. Хочу одразу сказати, що моя свекруха не така, як її звикли описувати усі жінки. Вона в мене сучасна, не лізе в наші з чоловіком стосунки, не набридає своїми вченнями. Мені у цьому плані з нею пощастило. Увечері вона зустріла нас у домашній сукні, ми посиділи, трохи випили.

Вона постелила нам із чоловіком у залі, сама пішла спати до кімнати. А ось на ранок я готова була просто не розплющувати очі, щоб цього не бачити. Свекруха будила нас у спідній білизні. Вона так і була в тр усах та майці. У мене очі були як 5 копійок, а ось чоловік відреагував спокійно, ніби для нього бачити мати в такому вигляді — норма. У такому вигляді свекруха зробила нам сніданок, так вона й сиділа з нами за столом. Я не знала куди мені подіти свої очі, аби не зустрічатися з очима свекрухи.

Мені за неї було с0ромно, як можна ходити в такому вигляді перед своїм дорослим сином і його новою дружиною. Увечері я вирішила поговорити про це з чоловіком. І він мені сказав, що нічого дивного в цьому не бачить. -Вона ж знаходилася у себе вдома, нехай одягає те, що їй зручно. -Так, але не в такому ж напівоголеному вигляді. -А що такого? Тепер вона сприймає тебе як частину сім’ї, со ромитись цього не треба. Навпаки — Радуйся.